Warto być dobrym!

105 570 801, 49 PLN to piękny wynik! Jurek Owsiak i WOŚP biją rekordy, rokrocznie jednocząc Polaków na całym świecie wokół idei niesienia pomocy najmłodszym, a od kilku finałów wsparcie płynie też w stronę seniorów. Na dobrą sprawę wszystko, co dzieje się wokół każdego finału pokazuje, że warto być dobrym jak chleb. Że – parafrazując Owsiaka – warto być dobrym jak chleb do końca świata i dzień dłużej!

Od 25 lat Orkiestra gra dla wszystkich potrzebujących, wspierając polską medycynę – nie tylko zakupionym sprzętem, ale także wypracowanymi standardami badań słuchu noworodków czy opieki okołoporodowej. Istotnie można Orkiestry nie lubić, ale nie można jej nie zauważyć – chyba nie ma oddziału w Polsce, gdzie nie znajdzie się sprzęt z orkiestrowym serduszkiem.

Można Owsiaka nie lubić, ale nie można odmówić mu i prowadzonej przez niego fundacji zasług. A na pewno warto idee pomocy innym kontynuować na swoim podwórku. Podobnie myśleli moi rodzice zakładając piekarnię, podobnie myślę ja, prowadząc ją od siedmiu lat. Niedawno minęło ćwierć wieku jak Pasol-Paco angażuje się w życie mieszkańców Świdnicy, dzieląc się chlebem na co dzień z najuboższymi rodzinami, współpracując z Caritasem, a ostatnio i ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci Chorych „Serce”. Wspieramy młodych sportowców z Akademii Piłkarskiej Świdnica, uczestniczymy w akcjach charytatywnych Fundacji „Łączy nas football”. Do końca świata i dzień dłużej!

Top